08/04/2019 archive

Στο Λιτόχωρο και τη Νέα Έφεσο, αυτή την εβδομάδα οι προημιτελικοί αγώνες

Στο Λιτόχωρο και τη Νέα Έφεσο
αυτή την εβδομάδα οι προημιτελικοί αγώνες

Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων (Κ14 και Κ16) της ΕΠΟ.

 

Το πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών Ομάδων (Κ14 και Κ16) της ΕΠΟ, “επιστρέφει” και φέτος στην Πιερία με τη διεξαγωγή δύο προημιτελικών συναντήσεων στις κατηγορίες Κ14 και Κ16.

Η αρχή γίνεται αύριο Τρίτη 9 Απριλίου στο γήπεδο του Λιτοχώρου (στις 4 το απόγευμα), όπου αγωνίζονται οι μεικτές ομάδες της ΕΠΣ Λάρισας και της ΕΠΣ Μακεδονίας στην κατηγορία Κ14, με έπαθλο την πρόκριση στην τετράδα.

Την Τετάρτη 10 Απριλίου στο Αθλητικό Κέντρο της ΕΠΣ Πιερίας στη Νέα Έφεσο (στις 14:30 μ.μ.), οι μεικτές ομάδες Κ16 των ΕΠΣ Βοιωτίας και ΕΠΣ Ξάνθης θα αγωνιστούν επίσης με έπαθλο την πρόκριση στην τετράδα της κατηγορίας τους.

Η Πιερία πέραν της ύπαρξης υψηλού επιπέδου αθλητικής υποδομής για το ποδόσφαιρο και τη φιλοξενία των ομάδων, μπορεί επιπρόσθετα, με τις ενέργειες και το σοβαρό προγραμματισμό των ιθυνόντων της ΕΠΣ, να φιλοξενεί ποδοσφαιρικές συναντήσεις που διαφημίζουν την περιοχή αλλά και το ποδόσφαιρο της Πιερίας.

 

Για την Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΣ Πιερίας

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/9750-2/

Κλήση ΝΕΩΝ για Προπόνηση, ΔΕΥΤΕΡΑ 8-4-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΗΛΙΚΙΑ ΝΕΩΝ :2004

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ : ΔΕΥΤΕΡΑ 8-4-2019

 

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την ΔΕΥΤΕΡΑ 8-4-2019 και ώρα 15:30 μ.μ  με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση .

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Αμανατίδης Παναγιώτης στο τηλ  6976340087.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
2 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
3 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
4 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 ΜΑΛΕΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
7 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
8 ΣΙΤΜΑΛΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
9 ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΟΣ 25Η  ΜΑΡΤΙΟΥ
10 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
11 ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
12 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΠΛΗΤΩΝ
13 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
14 ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΑΝΟΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
15 ΞΥΔΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
16 ΚΟΥΡΤΣΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
17 ΖΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
18 ΜΑΥΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
19 ΦΩΚΑΊΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
20 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
21 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Π/Α/Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
22 ΜΠΑΤΖΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
23 ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
24 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
25 ΤΣΑΝΙ ΝΙΝΟ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
26 ΤΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
27 ΜΥΡΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
28 ΧΑΣΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
23 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
24 ΜΑΓΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
25 ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
26 ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
27 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
28 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%ba%ce%bb%ce%ae%cf%83%ce%b7-%ce%bd%ce%b5%cf%89%ce%bd-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%80%cf%81%ce%bf%cf%80%cf%8c%ce%bd%ce%b7%cf%83%ce%b7-%ce%b4%ce%b5%cf%85%cf%84%ce%b5%cf%81%ce%b1-8-4-2019/