Category: Ανακοινώσεις

PLATAMON CUP 2019 Ορισμοί Διαιτητών

ΟΡΙΣΜΟΙ PLATAMON CUP 2019    30.04.2019

ΟΡΙΣΜΟΙ PLATAMON CUP 2019    02.05.2019

 

PLATAMON CUP 2019 ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ 30/4/2019 (ΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ8 (2011-2012) Α’ ΚΑΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC2-25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
10:25 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ-ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΠΑΟΛ ΑΒΕΡΩΦ-ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
10:50 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΕΦΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC2 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
11:15 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ  FC ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ-25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥ
11:40 Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ ΜΕΓΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΠΑΟΛ ΑΒΕΡΩΦ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
12:05 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC2-ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
12:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
12:55 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΠΑΟΛ ΑΒΕΡΩΦ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC2 ΧΑΛΚΙΔΗΣ
13:20 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΕΦΑ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
13:45 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C1-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ- ΠΑΟΛ ΑΒΕΡΩΦ ΑΝΔΡΕΟΥ
14:15 1η-2η ΘΕΣΗ ΜΕΓΑΣ 3η-4η ΘΕΣΗ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ10 (2009-2010) Α’ ΚΑΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
09:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ- ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΣ Λ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
09:55 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ2- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ1 ΑΝΔΡΕΟΥ
10:20 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΜΕΓΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
10:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΚΑΤΕΡΙΝΗF.C ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ1-ΟΛΥΜΠΟΣ Λ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
11:10 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ.2-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΧΑΛΚΙΔΗΣ
11:35 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ ΛΕΦΑ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ1 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-THΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Λ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΑΝΔΡΕΟΥ
12:25 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ2 ΜΕΓΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
12:50 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
13:15 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ2 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Λ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
13:45 1η-2η ΘΕΣΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ 3η-4η ΘΕΣΗ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
15:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
15:40 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ ΜΕΓΑΣ ΑΧ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Λ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
16:05 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Λ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
16:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΕΦΑ ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝ-ΑΧ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
16:55 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-BATANIAKOΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΧ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
17:20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΛΑΡ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
18:00 1η-2η ΘΕΣΗ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 3η-4η ΘΕΣΗ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ12 (2007-2008) Α’ ΚΑΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
09:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC1-ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
10:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΒ-ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΛΕΦΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
10:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
11:00 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ  FC2 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ- ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
11:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΒ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC1-ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
12:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC2-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΧΑΛΚΙΔΗΣ
13:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΒ ΜΕΓΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
13:30 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΑΝΔΡΕΟΥ
14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C2-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΒ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
14:30 1η-2η ΘΕΣΗ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ 3η-4η ΘΕΣΗ ΛΕΦΑ
15:00 ΟΛ.ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Λ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
15:30 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ-ΑΧ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΛΕΦΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΠ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
16:00 ΟΛ.ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΑΧ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡ ΜΕΓΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-ΑΠ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
16:30 ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΛΑΡ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
17:00 ΟΛ.ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
17:30 ΑΧ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΠΟ ΕΛΑΣΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΠ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Λ ΑΝΔΡΕΟΥ
18:00 1η-2η ΘΕΣΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ 3η-4η ΘΕΣΗ ΧΑΛΚΙΔΗΣ

 

PLATAMON CUP 2019 ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ 02/05/2019 (ΗΜΕΡΑ ΠΕΜΠΤΗ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 (2005-2006) Α’ ΚΑΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (11Χ11)

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
09:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC- ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ-ΑΚΑΔ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
10:05 25η ΜΑΡΤΙΟΥ -ΦΑΛΑΝΪΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜ.ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΜΕΓΑΣ
10:40 ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ  FC ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
11:15 ΦΑΛΑΝΪΑΚΟΣ – ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
11:50 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ-ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
12:25 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -ΦΑΛΑΝΪΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν-ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΜΕΓΑΣ
13:00 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ- ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΑΚΑΔ ΓΙΩΤΣΑ-ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
13:35 25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ  FC ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
14:10 ΦΑΛΑΝΪΑΚΟΣ-ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
14:45 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΚΑΔ ΓΙΩΤΣΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ Γ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
15:25 3η-4η ΘΕΣΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ  
16:00 1η-2η ΘΕΣΗ ΜΕΓΑΣ  

 

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΣ 18:30

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ-ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ-ΑΝΔΡΕΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/platamon-cup-2019-%ce%bf%cf%81%ce%b9%cf%83%ce%bc%ce%bf%ce%af-%ce%b4%ce%b9%ce%b1%ce%b9%cf%84%ce%b7%cf%84%cf%8e%ce%bd/

BALCAN CUP ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ, GROUP 2004-2005

BALCAN CUP ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ,

GROUP 2004-2005

 

Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4/2019

ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΩΡΑ 10:15 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

MUNDIAL PANCHEVO-25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΩΡΑ 10:15 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΩΡΑ 16:30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

 

Μ.ΤΡΙΤΗ 23/4/2019

MUNDIAL PANCHEVO-ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΩΡΑ 09:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΒΡΟΥΖΟΣ

ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΩΡΑ 11:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΜΗΝΟΥΔΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΩΡΑ 18:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

MUNDIAL PANCHEVO-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΩΡΑ 18:30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

 

Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/4/2019

25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΩΡΑ 09:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΒΡΟΥΖΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΘΕΣΕΙΣ 5-6 ΩΡΑ 11:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΘΕΣΕΙΣ 3-4 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΩΡΑ 12:30

ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΙΕΡΙΚΟΥ Α ΔΑΚ

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ-ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ-ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/balcan-cup-%ce%bf%cf%81%ce%b9%cf%83%ce%bc%ce%bf%ce%b9-%ce%b4%ce%b9%ce%b1%ce%b9%cf%84%ce%b7%cf%84%cf%89%ce%bd-group-2004-2005/

BALCAN CUP ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ, GROUP 2006-2007

BALCAN CUP ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ,

GROUP 2006-2007

 

Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4/2019

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΩΡΑ 09:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΣΤΥΛΟΣ

ZELEZNICZAR-BATANIAKOΣ ΩΡΑ 09:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ

ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΟΚ ΩΡΑ 11:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΣΤΥΛΟΣ

MUNDIAL PANCHEVO-25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΩΡΑ 11:30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΩΡΑ 15:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΩΡΑ 17:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ZELEZNICAR-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΩΡΑ 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι

 

Μ.ΤΡΙΤΗ 23/4/2019

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FCZELEZNICZAR ΩΡΑ 09:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΒΕΛΛΗΣ

ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ – MUNDIAL PANCHEVO ΩΡΑ 10:15 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΒΕΛΛΗΣ

ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΟΚ ΩΡΑ 12:45 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΣΤΥΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΩΡΑ 15:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΣΤΥΛΟΣ

ZELEZNICAR – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΩΡΑ 17:30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC– ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΩΡΑ 17:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

 

Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/4/2019

MUNDIAL PANCHEVO-ΠΑΟΚ ΩΡΑ 09:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΣΤΥΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΩΡΑ 10:15 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ-25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΩΡΑ 10:15 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΣΤΥΛΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΘΕΣΕΙΣ 5-6 ΩΡΑ 11:30  ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΘΕΣΕΙΣ 7-8 ΩΡΑ 12:30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΣΤΥΛΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΘΕΣΕΙΣ 3-4 ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΙΕΡΙΚΟΥ Α ΔΑΚ

ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-2 ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΙΕΡΙΚΟΥ Α ΔΑΚ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι-ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ-ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/balcan-cup-%ce%bf%cf%81%ce%b9%cf%83%ce%bc%ce%bf%ce%b9-%ce%b4%ce%b9%ce%b1%ce%b9%cf%84%ce%b7%cf%84%cf%89%ce%bd-group-2006-2007/

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 20 & 21-04-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:00
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 & -2

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 09:30
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 10:30
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 11:30
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 12:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1, -2 & -3, ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ -1 & – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & –2

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 11:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 12:15
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & -3, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 09:45
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 09:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 12:15
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΒΟΡΩΝΟΥ “ΠΙΣΩ” 20-04-2019 10:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

 

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 11:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 10:30
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 11:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 12:30
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 13:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 14:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 11:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 12:15 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 12:15 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 13:30 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 21-04-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΣΒΟΡΩΝΟΥ “ΠΙΣΩ” 21-04-2019 11:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 21-04-2019 11:00

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%ce%bf%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%89%ce%bd-20-21-04-2019/

39ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

39ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Νέα εποχή για το Θεσμό

Δύο “παραδοσιακές” ποδοσφαιρικές δυνάμεις της Πιερίας, ο Πιερικός “όλων μας” και η επίσης δημοφιλής Α.Ε. Καρίτσας (τυπικά γηπεδούχος μετά από κλήρωση), συναντώνται το Σάββατο του Λαζάρου ( 20 Απριλίου στις 7 το απόγευμα), στο Α’ ΔΑΚ Κατερίνης, για τον 39ο Τελικό Κυπέλλου της ΕΠΣ Πιερίας.

Για πρώτη φορά (τα τελευταία …πολλά χρόνια), ο τελικός θα διεξαχθεί Απρίλιο μήνα, καθώς το νέο Format της ΕΠΟ δίνει τη δυνατότητα στους κυπελλούχους των ΕΠΣ, να συμμετέχουν απ’ ευθείας στο Κύπελλο Ελλάδος (το γνωστό σε όλους μας  “Κύπελλο Ερασιτεχνών”, δεν διεξάγεται πια).

Οι δύο φιναλίστ, έχουν κατακτήσει συνολικά τρεις (3) φορές το Κύπελλο της ΕΠΣ Πιερίας (δύο ο Πιερικός και μία -μόλις πέρυσι- η Α.Ε. Καρίτσας). Μάλιστα, η τυπικά γηπεδούχος του τελικού θα συμμετάσχει σε αυτόν για τέταρτη φορά!!! τα τελευταία έξι χρόνια.

Πολυνίκης του θεσμού είναι ο “ΕΘΝΙΚΟΣ” Κατερίνης, με δέκα (10) κατακτήσεις κυπέλλου.
Ακολουθούν η “Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ” Π.Π.Π. με έξι (6) και οι “Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ” Κατερίνης” και “ΠΥΔΝΑ” Κίτρους, με τρεις (3) κατακτήσεις Κυπέλλου.

Από δύο (2) Κύπελλα έχουν κατακτήσει ο “ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ” Λόφου και ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ, ενώ από μία (1) φορά το Κύπελλο της ΕΠΣ Πιερίας, έχουν κατακτήσει δώδεκα (12) ομάδες της Ένωσης.

«ΟΛΥΜΠΟΣ” Λεπτοκαρυάς, ”ΟΛΥΜΠΟΣ”  Κατερίνης, “ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ” Κολινδρού, “ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ” Κορινού, “Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ”, “ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ” Κατερίνης, “ΕΡΜΗΣ” Εξοχής, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, “ΑΚΑΔΗΜΙΑ” Πλαταμώνα, “ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ” Σφενδάμης, “ΑΠΟΛΛΩΝ” Λιτοχώρου και  “Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ”.

Το Σάββατο λοιπόν, 20 Απριλίου 2019 (του Λαζάρου), στις επτά το απόγευμα (19:00), “όλοι οι δρόμοι της Πιερίας οδηγούν” στο Α’ ΔΑΚ Κατερίνης (Γηπ. Πιερικού), για τον 39o Τελικό Κυπέλου της ΕΠΣ Πιερίας.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ!!!

Γενική Είσοδος: Πέντε (5) Ευρώ.
Παιδιά και Γυναίκες, ΔΩΡΕΑΝ Είσοδος.

Επιτροπή Κυπέλλου της ΕΠΣ Πιερίας

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/39%ce%bf%cf%82-%cf%84%ce%b5%ce%bb%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%83-%ce%ba%cf%85%cf%80%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%bf%cf%85-%ce%b5%cf%80%cf%83-%cf%80%ce%b9%ce%b5%cf%81%ce%b9%ce%b1%cf%83/

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ – ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ

Αγαπητοί φίλοι.

Σας ενημερώνουμε ότι η συνέντευξη τύπου εν’ όψη του Τελικού Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας μεταξύ των ομάδων «Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ»– «Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ» θα γίνει την Τετάρτη 17-04-2019 και ώρα 6:30 μ.μ. στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας.

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%84%ce%b5%ce%bb%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%83-%ce%ba%cf%85%cf%80%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%bf%cf%85-%cf%83%cf%85%ce%bd%ce%b5%ce%bd%cf%84%ce%b5%cf%85%ce%be%ce%b7-%cf%84%cf%85%cf%80%ce%bf%cf%85/

ΚΛΗΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 16-4-2019 ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2006-2007

 ΤΡΙΤΗ 16-4-2019

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Τρίτη  16-4-2019 και ώρα 15:10 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για φιλικό παιχνίδι.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Κυπαρίσσης Παναγιώτης στο τηλ 6932343683.

A/A ONOM/MO ΟΜΑΔΑ  
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIAN FC  
2 ΠΑΡΟΥΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ  
3 ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ  
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  
5 ΦΤΕΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΧΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΙΑΣ  
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ  
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ  
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ KATERINI FC  
9 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIAN FC  
10 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  
11 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ  
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  
13 ΑΝΘΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ KATERINI FC  
14 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ  
15 ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ  
16 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ  
17 ΜΑΡΩΝΙΤΗΣ ΑΧΧΙΛΛΕΑΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ  
18 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΛΟΣ OLYMPIAN FC  
19 ΣΤΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  
20 ΚΑΒΑΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ  
21 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ  
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%ba%ce%bb%ce%b7%cf%83%ce%b7-%cf%80%ce%b1%ce%b9%ce%b4%cf%89%ce%bd-%cf%84%ce%b7%ce%bd-%cf%84%cf%81%ce%b9%cf%84%ce%b7-16-4-2019-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%86%ce%b9%ce%bb%ce%b9%ce%ba%ce%bf-%cf%80%ce%b1/

Πρόγραμμα Υποδομών 13 & 14-04-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 10:00  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00  
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:00  
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:00  
ΡΕΠΩ: ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 09:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 10:30
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 11:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 12:30
ΡΕΠΩ: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ, ΠΙΕΡΙΚΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:15
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 09:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:15
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13-04-2019 10:30  
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 13-04-2019 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13-04-2019 12:00

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:50
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 12:40

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 10:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 11:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 11:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 12:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 13:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 13:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 14:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 09:45
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 11:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 12:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 12:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 09:45
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 14-04-2019 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 14:45

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 14-04-2019 10:30

 

*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-14 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 — ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.

Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),

καταβάλλεται στον διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%8e%ce%bd-13-14-04-2019/

Ανακοίνωση για τροποποίηση αγωνιστικού προγράμματος

Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας ανακοινώνεται τροποποίηση στο αγωνιστικό πρόγραμμα που έχει ως εξής:

Σάββατο                     13-04-2019    26η αγωνιστική Β΄ ερασιτεχνικής (τελευταία).

Κυριακή                     14-04-2019    29η αγωνιστική Α΄ ερασιτεχνικής.

Σάββατο Λαζάρου    20-04-2019    Τελικός Κυπέλλου περιόδου 2018-2019.

Κυριακή Βαΐων         21-04-2019    Αγώνες, μπαράζ ανόδου Β΄ ερασιτεχνικής.

Μ. Τετάρτη                 24-04-2019    30η αγωνιστική Α΄ ερασιτεχνικής.

 

 

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%b1%ce%bd%ce%b1%ce%ba%ce%bf%ce%af%ce%bd%cf%89%cf%83%ce%b7-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%84%cf%81%ce%bf%cf%80%ce%bf%cf%80%ce%bf%ce%af%ce%b7%cf%83%ce%b7-%ce%b1%ce%b3%cf%89%ce%bd%ce%b9%cf%83%cf%84%ce%b9/

Προθεσμίες Μετεγγραφικής Περιόδου 2019-2020

Αναλυτικά οι περίοδοι μετεγγραφών έχουν ως εξής:

Επαγγελματίες ποδοσφαιριστές (εγχώριες & διεθνείς μετεγγραφές/δανεισμοί)    

Θερινή περίοδος από 01/07/2019 έως και 31/08/2019.

Χειμερινή περίοδος από 01/01/2020 έως 31/01/2020.

 

 Άνεργοι Επαγγελματίες ποδοσφαιριστές (εγχώριες & διεθνείς μετεγγραφές)

Θερινή περίοδος από 01/09/2019 έως και 13/09/2019.

Χειμερινή περίοδος από 01/02/2020 έως και 14/02/2020.

 

Ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές (εγχώριες & διεθνείς μετεγγραφές)

Θερινή περίοδος από 01/07/2019 έως 31/10/2019.

Χειμερινή περίοδος από 01/01/2020 έως 31/01/2020.

 

Ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές (υποσχετικές)

Θερινή περίοδος από 01/07/2019 έως 31/08/2019.

Χειμερινή περίοδος από 01/01/2020 έως 31/01/2020.

 

Ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές (επανεγγραφές)

Θερινή περίοδος από 01/09/2019 έως 31/10/2019.

Χειμερινή περίοδος από 01/01/2020 έως 28/02/2020.

 

Ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές (πρώτες εγγραφές)

Θερινή περίοδος από 01/07/2019 έως 30/11/2019.

Χειμερινή περίοδος από 01/01/2020 έως 30/04/2020.

 

Ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές (ατομικές αποδεσμεύσεις)

Θερινή περίοδος από 01/07/2019 έως 31/08/2019.

Χειμερινή περίοδος από 01/01/2020 έως 31/01/2020.

 

Ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές (ομαδικές αποδεσμεύσεις)

Θερινή περίοδος από 01/07/2019 έως 30/09/2019.

Χειμερινή περίοδος από 01/01/2020 έως 31/01/2020.

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%ce%bf%ce%b8%ce%b5%cf%83%ce%bc%ce%af%ce%b5%cf%82-%ce%bc%ce%b5%cf%84%ce%b5%ce%b3%ce%b3%cf%81%ce%b1%cf%86%ce%b9%ce%ba%ce%ae%cf%82-%cf%80%ce%b5%cf%81%ce%b9%cf%8c%ce%b4%ce%bf%cf%85-2019-2020/

Load more