Κατηγορία: Ανακοινώσεις

Κλήση ΝΕΩΝ για Προπόνηση, ΤΡΙΤΗ 31-10-2017

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΜΗΜΑ : ΝΕΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2002-2003 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΡΙΤΗ 31-10-2017 Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο τη Τρίτη 31-10-2017 και ώρα...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Κλήση ΠΑΙΔΩΝ για Προπόνηση, ΔΕΥΤΕΡΑ 30-10-2017

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2004-2005 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 30-10-2017 Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Δευτέρα 30-10-2017 και ώρα...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Διαιτητές Τουρνουά Platamon Cup 2017

ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γηπεδο       14:00 ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ Πλαταμωνα ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ 15:00 ΔΡΑΜΑ ΑΚΑΔ ΠΠΠ Πλαταμωνα ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ 16:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ Πλαταμωνα ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Πρόγραμμα 1ου Γύρου Γ’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

ΑΓ. α/α ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1               1 7/10/2017 16:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   2 7/10/2017 16:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Πρόγραμμα Υποδομής Κυριακή 29-10-2017

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 29-10-2017                                                                                                                  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 29-10-2017 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Πρόγραμμα Αγώνων 28 & 29-10-2017

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-10-2017 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 15:30 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΛΟΦΟΥ «» ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΒΡΟΝΤΟΥΣ «»...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Κλήση ΝΕΩΝ για Προπόνηση, ΤΡΙΤΗ 24-10-2017

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΜΗΜΑ : ΝΕΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2002-2003 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΡΙΤΗ 24-10-2017 Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο τη Τρίτη 24-10-2017 και ώρα...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Κλήση ΠΑΙΔΩΝ για Προπόνηση, ΔΕΥΤΕΡΑ 23-10-2017

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2004-2005 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 23-10-2017     Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Δευτέρα 23-10-2017 και...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   Στον αγώνα ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ αντικαθίσταται ο Α’ βοηθός κ. Γιαμούζης Αναστάσιος με τον κ. Βασιλειάδη Επαμεινώντα.   Στον αγώνα ΠΙΕΡΙΚΟΣ Κ. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΓΑΣ...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest