Κατηγορία: Διοργανώσεις Ε.Π.Σ.

Πρόγραμμα Υποδομών 30 & 31-03-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 30ΗΣ & 31ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2019    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019        ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ   ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Αγωνιστικό Πρόγραμμα 30 & 31-03-2019

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  30-03-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:30 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 16:30 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 16:30...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Πρόγραμμα Υποδομής 23 & 24-03-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 23 & 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019        ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Αγωνιστικό Πρόγραμμα 23 & 24-03-2019

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  23-03-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΑΦΟΥ 16:00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Με ιδιαίτερη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η ημερίδα με θέμα «Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ»

Με ιδιαίτερη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η ημερίδα με θέμα «Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ» Με ιδιαίτερη επιτυχία αλλά και εντυπωσιακή ανταπόκριση από τον κόσμο του ποδοσφαίρου πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 4 Μαρτίου...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Αγωνιστικό Πρόγραμμα 16 & 17-03-2019

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-02-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΚΟΡΙΝΟΥ 16:00 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΑΦΟΥ 16:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.ΑΓΙΑΝΝΗ...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Α΄ Ερασιτεχνική: Ημερομηνίες και ώρες των υπόλοιπων αγώνων

Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πιερίας, ανακοινώνεται το υπόλοιπο πρόγραμμα της Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας με ημερομηνίες και ώρες, όπως προέκυψε μετά την τροποποίηση των ημερομηνιών λόγω των αναβολών που...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

2ος Ημιτελικός Αγώνας Κυπέλλου, Τετάρτη 06-03-2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2Ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΤΕΤΑΡΤΗ  06-03-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α΄ ΔΑΚ 15:15 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 15:15 Κοινοποιήστε…FacebookTwitterPinterest

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Πρόγραμμα Υποδομών 02 & 03-03-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 02 & 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2019        ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Πρόγραμμα Αγώνων 02 & 03-03-2019

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  02-03-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 15:30 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest