Κατηγορία: Διοργανώσεις Ε.Π.Σ.

Αναβάλλονται οι αγώνες Υποδομής της 11 & 12-03-2017

Από την Τεχνική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. Πιερίας ανακοινώνεται ότι οι προγραμματισμένοι αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομών του Σαββάτου 11-03-2017 και της Κυριακής 12-03-2017 αναβάλλονται   Για την Τεχνική Επιτροπή Ο...

Πρόγραμμα Υποδομής 18 & 19-02-2017

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                      ΣΑΒΒΑΤΟ 18-02-2017 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-02-2017 10:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-02-2017 11:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ...

Πρόγραμμα Υποδομής 11 & 12-02-2017

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ 11-02-2017 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-02-2017 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-02-2017 11:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ...

Οι αγώνες της ΤΕΤΑΡΤΗΣ 08-02-2017

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΤΕΤΑΡΤΗ 08–02-2017 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Ε.Π.Σ. ΠΙΕΡΙΑΣ – ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΑΙΔΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ – Ν. ΕΦΕΣΟΣ 13:00 Ε.Π.Σ. ΠΙΕΡΙΑΣ –...

Πρόγραμμα Υποδομών 3 & 4-12-2016

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ 03-12-2016 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-12-2016 10:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-12-2016 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ...

Πρόγραμμα Υποδομής 26 & 27-11-2016

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 26-11-2016 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 26-11-2016 10:00 ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 26-11-2016 11:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ...

Πρόγραμμα Υποδομής 12 & 13-11-2016

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 12-11-2016 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 12-11-2016 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ...

Αλλαγή Έδρας «ΔΙΑ» Αγίου Δημητρίου

Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Πιερίας ανακοινώνεται ότι μετά την λήψη άδειας λειτουργίας του γηπέδου του Αγίου Δημητρίου, ο αγώνας μεταξύ των ομάδων «ΔΙΑΣ» Αγ. Δημητρίου – «ΕΘΝΙΚΟΣ» Ν....

ΑΝΑΒΑΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

Από την Ε.Π.Σ. Πιερίας ανακοινώνεται ότι οι αγώνες των πρωταθλημάτων ΥΠΟΔΟΜΗΣ του Σαββάτου 22-10-2016 και της Κυριακής 23-10-2016 ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ λόγο των βροχοπτώσεων   Από την Τεχνική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. Πιερίας...

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Υποδομής 22 & 23-10-2016

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 22-10-2016 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-10-2016 10:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-10-2016 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΤΟΣ...