PLATAMON CUP 2019 Ορισμοί Διαιτητών

ΟΡΙΣΜΟΙ PLATAMON CUP 2019    30.04.2019

ΟΡΙΣΜΟΙ PLATAMON CUP 2019    02.05.2019

 

PLATAMON CUP 2019 ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ 30/4/2019 (ΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ8 (2011-2012) Α’ ΚΑΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC2-25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
10:25 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ-ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΠΑΟΛ ΑΒΕΡΩΦ-ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
10:50 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΕΦΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC2 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
11:15 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ  FC ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ-25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥ
11:40 Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ ΜΕΓΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΠΑΟΛ ΑΒΕΡΩΦ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
12:05 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC2-ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
12:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
12:55 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΠΑΟΛ ΑΒΕΡΩΦ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC2 ΧΑΛΚΙΔΗΣ
13:20 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΕΦΑ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
13:45 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C1-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ- ΠΑΟΛ ΑΒΕΡΩΦ ΑΝΔΡΕΟΥ
14:15 1η-2η ΘΕΣΗ ΜΕΓΑΣ 3η-4η ΘΕΣΗ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ10 (2009-2010) Α’ ΚΑΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
09:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ- ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΣ Λ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
09:55 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ2- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ1 ΑΝΔΡΕΟΥ
10:20 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΜΕΓΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
10:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΚΑΤΕΡΙΝΗF.C ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ1-ΟΛΥΜΠΟΣ Λ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
11:10 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ.2-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΧΑΛΚΙΔΗΣ
11:35 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ ΛΕΦΑ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ1 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-THΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Λ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΑΝΔΡΕΟΥ
12:25 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ2 ΜΕΓΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
12:50 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
13:15 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ρ2 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Λ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
13:45 1η-2η ΘΕΣΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ 3η-4η ΘΕΣΗ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
15:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
15:40 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ ΜΕΓΑΣ ΑΧ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Λ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
16:05 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Λ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
16:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΕΦΑ ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝ-ΑΧ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
16:55 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-BATANIAKOΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΧ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
17:20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΛΑΡ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
18:00 1η-2η ΘΕΣΗ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 3η-4η ΘΕΣΗ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ12 (2007-2008) Α’ ΚΑΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
09:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC1-ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
10:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΒ-ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΛΕΦΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
10:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
11:00 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ  FC2 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ- ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
11:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΒ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC1-ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
12:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC2-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΧΑΛΚΙΔΗΣ
13:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΠΠ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΒ ΜΕΓΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
13:30 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Λ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΑΝΔΡΕΟΥ
14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C2-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΒ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
14:30 1η-2η ΘΕΣΗ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ 3η-4η ΘΕΣΗ ΛΕΦΑ
15:00 ΟΛ.ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Λ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
15:30 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ-ΑΧ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΛΕΦΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΠ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
16:00 ΟΛ.ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΑΧ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡ ΜΕΓΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-ΑΠ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
16:30 ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΛΑΡ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
17:00 ΟΛ.ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
17:30 ΑΧ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΠΟ ΕΛΑΣΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΠ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Λ ΑΝΔΡΕΟΥ
18:00 1η-2η ΘΕΣΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ 3η-4η ΘΕΣΗ ΧΑΛΚΙΔΗΣ

 

PLATAMON CUP 2019 ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ 02/05/2019 (ΗΜΕΡΑ ΠΕΜΠΤΗ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 (2005-2006) Α’ ΚΑΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (11Χ11)

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
09:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC- ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ-ΑΚΑΔ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
10:05 25η ΜΑΡΤΙΟΥ -ΦΑΛΑΝΪΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜ.ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΜΕΓΑΣ
10:40 ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ  FC ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
11:15 ΦΑΛΑΝΪΑΚΟΣ – ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
11:50 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ-ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
12:25 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -ΦΑΛΑΝΪΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν-ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΜΕΓΑΣ
13:00 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ- ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΑΚΑΔ ΓΙΩΤΣΑ-ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
13:35 25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ  FC ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
14:10 ΦΑΛΑΝΪΑΚΟΣ-ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ν ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
14:45 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΚΑΔ ΓΙΩΤΣΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ Γ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
15:25 3η-4η ΘΕΣΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ  
16:00 1η-2η ΘΕΣΗ ΜΕΓΑΣ  

 

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΣ 18:30

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ-ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ-ΑΝΔΡΕΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest