Tag: Υποδομές

Τη Δευτέρα 10 Ιουνίου 2019 (στις 18:30) η “ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΗΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ”

Τη Δευτέρα 10 Ιουνίου 2019 (στις 18:30) η

“ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΗΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ”


Τελετή Λήξης των Πρωταθλημάτων &  Απονομές Επάθλων

Με μια ξεχωριστή εκδήλωση “Εντός Γηπέδου”, τη Δευτέρα 10 Ιουνίου στο Αθλητικό Κέντρο της ΕΠΣ Πιερίας στη Νέα Έφεσο, ολοκληρώνονται οι επίσημες υποχρεώσεις των Σωματείων της ΕΠΣ Πιερίας για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019, τόσο στις κατηγορίες των Ανδρών και Γυναικών, όσο και στα Τμήματα Υποδομών.

Στην τελετή λήξης την οποία η Διοίκηση της ΕΠΣ έχει μετατρέψει τα τελευταία χρόνια σε πραγματική ΓΙΟΡΤΗ του ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, θα απονεμηθούν τα Έπαθλα στις Πρωταθλήτριες Ομάδες των πρωταθλημάτων Ανδρών, τις ομάδες που πέτυχαν την Άνοδο τους σε ανώτερη κατηγορία αλλά και τους πρώτους Σκόρερ των τριών τοπικών κατηγοριών.

Παράλληλα, σε όλα τα Σωματεία τα οποία συμμετείχαν στο Πρωτάθλημα των Υποδομών, θα απονεμηθούν αναμνηστικά έπαθλα.

Οι πιτσιρικάδες των Τμημάτων Υποδομής θα έχουν τη χαρά να γιορτάσουν το κλείσιμο της αγωνιστικής περιόδου με μουσικές και χορούς, να “κεράσουν” τους γονείς τους σουβλάκια και άλλα εδέσματα και να ανανεώσουν το ποδοσφαιρικό ραντεβού με τους φίλους που δημιούργησαν όλη τη χρονιά, για το φθινόπωρο.

Σας περιμένουμε όλους.

 

Για τη Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΣ Πιερίας

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%84%ce%b7-%ce%b4%ce%b5%cf%85%cf%84%ce%ad%cf%81%ce%b1-10-%ce%b9%ce%bf%cf%85%ce%bd%ce%af%ce%bf%cf%85-2019-%cf%83%cf%84%ce%b9%cf%82-1830-%ce%b7-%ce%b3%ce%b9%ce%bf%cf%81%cf%84%ce%b7-%cf%84/

Πρόγραμμα Υποδομών Κ-16 01-06-2019

 ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —

MINI ΤΟΥΡΝΟΥΑ Κ-16 (11vs11) — 1ΗΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

 

ΑΓΩΝΕΣ: Κ-16 /11 vs 11 / ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 35’ (ΛΕΠΤΩΝ)    ΣΑΒΒΑΤΟ 01-06-2019

Α. ΟΜΑΔΑ Β. ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01-06-2019 17:00 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01-06-2019 17:40 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01-06-2019 18:20 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01-06-2019 19:00 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01-06-2019 19:40 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01-06-2019 20:20 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%ce%ae%cf%82-01-06-2019/

Πρόγραμμα Υποδομών 25-05-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —

MINI ΤΟΥΡΝΟΥΑ Κ-14 (9vs9) 25ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2019

 

ΑΓΩΝΕΣ: Κ-14 /9 vs 9/ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 35’ (ΛΕΠΤΩΝ)               ΣΑΒΒΑΤΟ 25-04-2019

 

Α. ΟΜΑΔΑ Β. ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 25-05-2019 17:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 25-05-2019 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΕΝΩΣΙΑΚΟ 25-05-2019 17:40 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 25-05-2019 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 25-05-2019 18:20 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 25-05-2019 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 25-05-2019 19:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΕΝΩΣΙΑΚΟ 25-05-2019 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 25-05-2019 19:40 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 25-05-2019 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%8e%ce%bd-25-05-2019/

Πρόγραμμα Υποδομών 18 & 19-05-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 18ΗΣ & 19ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 12:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 13:00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 11:00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 09:45
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 12:15

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 18-05-2019 10:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 13:30

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 11:00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 19-05-2019 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 19-05-2019 11:00
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 19-05-2019 12:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 19-05-2019 13:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 2019 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 19-05-2019 14:00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 11:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 12:15

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 09:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 12:15

 

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%8e%ce%bd-18-19-05-2019/

ΚΛΗΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 7-5-2019 ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2006-2007

 ΤΡΙΤΗ 7-5-2019

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Τρίτη  7-5-2019 και ώρα 15:10 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για φιλικό παιχνίδι.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Κυπαρίσσης Παναγιώτης στο τηλ 6932343683.

A/A ONOM/MO ΟΜΑΔΑ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIAN FC
2 ΛΑΦΑΤΖΗΣ  ΣΤΑΘΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3 ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
5 ΦΤΕΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΧΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΙΑΣ
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ KATERINI FC
9 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIAN FC
10 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
11 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
13 ΑΝΘΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ KATERINI FC
14 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
15 ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
16 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
17 ΜΑΡΩΝΙΤΗΣ ΑΧΧΙΛΛΕΑΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ
18 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΛΟΣ OLYMPIAN FC
19 ΣΤΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
20 ΚΑΒΑΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
21 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
22 ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%ba%ce%bb%ce%b7%cf%83%ce%b7-%cf%80%ce%b1%ce%b9%ce%b4%cf%89%ce%bd-%cf%84%ce%b7%ce%bd-%cf%84%cf%81%ce%b9%cf%84%ce%b7-7-5-2019-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%86%ce%b9%ce%bb%ce%b9%ce%ba%ce%bf-%cf%80%ce%b1/

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 20 & 21-04-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:00
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 & -2

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 09:30
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 10:30
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 11:30
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 12:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1, -2 & -3, ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ -1 & – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & –2

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 11:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 12:15
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & -3, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 09:45
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 09:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 12:15
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΒΟΡΩΝΟΥ “ΠΙΣΩ” 20-04-2019 10:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

 

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 11:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 10:30
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 11:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 12:30
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 13:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 14:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 11:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 12:15 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 12:15 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 13:30 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 21-04-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΣΒΟΡΩΝΟΥ “ΠΙΣΩ” 21-04-2019 11:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 21-04-2019 11:00

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%ce%bf%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%89%ce%bd-20-21-04-2019/

Πρόγραμμα Υποδομών 13 & 14-04-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 10:00  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00  
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:00  
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:00  
ΡΕΠΩ: ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 09:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 10:30
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 11:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 12:30
ΡΕΠΩ: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ, ΠΙΕΡΙΚΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:15
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 09:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:15
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13-04-2019 10:30  
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 13-04-2019 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13-04-2019 12:00

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:50
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 12:40

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 10:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 11:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 11:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 12:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 13:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 13:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 14:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 09:45
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 11:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 12:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 12:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 09:45
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 14-04-2019 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 14:45

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 14-04-2019 10:30

 

*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-14 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 — ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.

Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),

καταβάλλεται στον διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%8e%ce%bd-13-14-04-2019/

Πρόγραμμα Υποδομών 06 & 07-04-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 6ΗΣ & 7ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 10:00  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 11:00  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 12:30  
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΠΙΕΡΙΚΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 09:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 10:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 11:30
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 12:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 09:45
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 11:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 12:15
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 09:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 12:15
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ,

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΡΕΠΩ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ *** ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 13:30  
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

Το Σάββατο 6 Απριλίου παίζουμε και στο Α’ ΔΑΚ για Φιλανθρωπικό Σκοπό

Συγκεντρώνουμε είδη Προσωπικής Υγιεινής για τον “ΦΑΡΟ του Κόσμου”

 

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ, 

ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (Α’ ΔΑΚ, ΕΝΩΣΙΑΚΟ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ),

ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΙΔΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ,

ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ. ΧΑΡΤΙΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ Κ.Ο.Κ.)

ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.

 

*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-16 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ — ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.

Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),

καταβάλλεται στο διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

 

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 6ΗΣ & 7ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 10:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 12:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 13:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 09:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 10:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 11:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 12:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 09:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 11:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 12:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 13:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 09:45
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 12:15

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 07-04-2019 10:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 07-04-2019 10:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 07-04-2019 10:30

 

Το Σάββατο 6 Απριλίου παίζουμε και στο Α’ ΔΑΚ για Φιλανθρωπικό Σκοπό

Συγκεντρώνουμε είδη Προσωπικής Υγιεινής για τον “ΦΑΡΟ του Κόσμου”

 

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ, 

ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (Α’ ΔΑΚ, ΕΝΩΣΙΑΚΟ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ),

ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΙΔΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ,

ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ. ΧΑΡΤΙΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ Κ.Ο.Κ.)

ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%8e%ce%bd-06-07-04-2019/

ΑΓΩΝΕΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ: Σάββατο 6 Απριλίου παίζουμε και στο Α’ ΔΑΚ για Φιλανθρωπικό Σκοπό

ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019

Το Σάββατο 6 Απριλίου παίζουμε και στο Α’ ΔΑΚ για Φιλανθρωπικό Σκοπό

Συγκεντρώνουμε είδη Προσωπικής Υγιεινής για το

 “ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΟ ΦΙΛΥΡΟ”


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Γηπ. ΠΙΕΡΙΚΟΥ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019

Α ΟΜΑΔΑ Β ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 06-04-2019 09:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 06-04-2019 09:30
ΠΕΡΙΧΩΡΙΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΣ – 2 Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 06-04-2019 10:30
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 06-04-2019 10:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 06-04-2019 11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 06-04-2019 11:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’             ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019

Α ΟΜΑΔΑ Β ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΦΑΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 06-04-2019 12:30

 ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ,  ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (Α’ ΔΑΚ, ΕΝΩΣΙΑΚΟ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ), ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΙΔΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ,  ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ. ΧΑΡΤΙΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ Κ.Ο.Κ.) ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%b1%ce%b3%cf%89%ce%bd%ce%b5%cf%83-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%89%ce%bd-%cf%83%ce%ac%ce%b2%ce%b2%ce%b1%cf%84%ce%bf-6-%ce%b1%cf%80%cf%81%ce%b9%ce%bb%ce%af%ce%bf%cf%85-%cf%80%ce%b1%ce%af/

Φιλικός αγώνας Τετάρτη 3/4/19 ΕΠΣ Πιερίας Νέων Κ16 – ΠΑΕ ΞΑΝΘΗ Α.Ο. Κ16 και ώρα 16:30 Αθλητικό Κέντρο Νέας Εφέσσου

Φιλικός αγώνας Τετάρτη 3/4/19

ΕΠΣ Πιερίας Νέων Κ16 – ΠΑΕ ΞΑΝΘΗ Α.Ο. Κ16

ώρα 16:30 Αθλητικό Κέντρο Νέας Εφέσσου

 

Σημαντικό φιλικό παιχνίδι στο Αθλητικό Κέντρο Νέας Εφέσσου της ΕΠΣ Πιερίας πραγματοποιεί την Τετάρτη 3/4/2019 και ώρα 16:30 η ομάδα ΕΠΣ Πιερίας Νέων Κ-16 του Παναγιώτη Αμανατίδη που υποδέχεται στο Αθλητικό Κέντρο Νέας Εφέσσου την ομάδα της ΠΑΕ Ξάνθης Α.Ο. Κ-16 στις 16:30, που αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Super League.

Οι ποδοσφαιριστές μας μετά από τις σπουδαίες διακρίσεις της ΕΠΟ και την πρόκριση στην β΄ φάση του πρωταθλήματος, θεωρείται ένας δυνατός, αξιόλογος και υπολογίσιμος αντίπαλος για κάθε ομάδα. Σπουδαία συνάντηση δυο ομάδων με σπουδαίες εμπειρίες για την ξανθιώτικη ομάδα που αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Super League επιλέγοντας να αγωνιστεί με μια ομάδα αυτή των Νέων της Πιερίας, που έδειξε στο πρωτάθλημα της ΕΠΟ πως είναι ένας υπολογίσιμος και δύσκολος αντίπαλος.

Σύμφωνα με πληροφορίες στο γήπεδο της Νέας Εφέσσου θα βρεθούν αρκετοί παράγοντες, σκάουτερ οι οποίοι θα παρακολουθήσουν τους νεαρούς ποδοσφαιριστές που έχουν δείξει σοβαρή και εξαίρετη επίδοση και δυναμικότητα προσελκύοντας το ενδιαφέρον υψηλών γνωστών ομάδων.

Άλλωστε οι ομάδες Νέων της ΕΠΣ Πιερίας έχουν αποδείξει ότι και στο παρελθόν έχουν ξεχωρίσει ποδοσφαιριστές που τώρα αγωνίζονται σε υψηλές κατηγορίες  παίζοντας αξιόλογο ποδόσφαιρο με ισχυρές προσωπικότητες.

Οι φίλαθλοι, φίλοι θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν δυο εξαιρετικές δυναμικές ομάδες. Η είσοδος είναι ελεύθερη.

 

Γραφείο Τύπου Επιτροπής Μικτών Ομάδων ΕΠΣ Πιερίας

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%86%ce%b9%ce%bb%ce%b9%ce%ba%cf%8c%cf%82-%ce%b1%ce%b3%cf%8e%ce%bd%ce%b1%cf%82-%cf%84%ce%b5%cf%84%ce%ac%cf%81%cf%84%ce%b7-3-4-19-%ce%b5%cf%80%cf%83-%cf%80%ce%b9%ce%b5%cf%81%ce%af%ce%b1%cf%82-%ce%bd/

Load more