Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης Κυπέλλου
Ημερομηνία Ώρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος 1 3/4/2024 17:00 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 2 3/4/2024 17:00...
συντάκτης epspierias · Published 29 Μαρτίου 2024
Ημερομηνία Ώρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος 1 3/4/2024 17:00 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 2 3/4/2024 17:00...
συντάκτης epspierias · Published 27 Μαρτίου 2024
Η κλήρωση για την ημιτελική φάση του κυπέλλου της ΕΠΣ Πιερίας θα γίνει την Πέμπτη...
συντάκτης epspierias · Published 5 Ιανουαρίου 2024
Κλήρωση αγώνων προημιτελικής φάσης. Ημερομηνία Ώρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος 1 17/1/2024 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ...
συντάκτης epspierias · Published 2 Ιανουαρίου 2024
Την Παρασκευή 05-01-2024 και ώρα 18:30 στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας θα γίνει η κλήρωση...
συντάκτης epspierias · Published 3 Νοεμβρίου 2023
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος 1 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978...
συντάκτης epspierias · Published 4 Μαΐου 2023
Την Παρασκευή 05 Μαΐου 2023 στις 08:00 μ.μ. Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΤΗΣ...
συντάκτης epspierias · Published 20 Απριλίου 2023
Το Σάββατο 6 Μαΐου στις 8 το βράδυ (20:00), στο Α’ ΔΑΚ Κατερίνης (γήπεδο Πιερικού)...
συντάκτης epspierias · Published 28 Φεβρουαρίου 2023
Από την επιτροπή Κυπέλλου της ΕΠΣ Πιερίας ανακοινώνεται ότι, μετά από κοινό αίτημα των δύο...
συντάκτης epspierias · Published 9 Φεβρουαρίου 2023
Από την Επιτροπή Κυπέλλου της ΕΠΣ Πιερίας ανακοινώνεται ότι, ο 1ος ημιτελικός αγώνας για το...
συντάκτης epspierias · Published 24 Ιανουαρίου 2023
Από την επιτροπή Κυπέλλου της ΕΠΣ Πιερίας ανακοινώνεται ότι, μετά από κοινό αίτημα των δύο...
συντάκτης epspierias · Published 7 Ιανουαρίου 2023
Ημέρα Ώρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος 1 25/1/2023 15:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 2 25/1/2023 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ...
συντάκτης epspierias · Published 14 Δεκεμβρίου 2022
Μετά από κοινό αίτημα των σωματείων ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ και ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, η Επιτροπή Κυπέλλου της...
συντάκτης epspierias · Published 25 Νοεμβρίου 2022
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1 30/11/2022 14:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 2 30/11/2022 14:30...
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 9 | 76 |
2 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | 9 | 69 |
3 | • | ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ | 9 | 57 |
4 | • | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | 9 | 51 |
5 | • | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | 9 | 44 |
6 | • | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | 9 | 42 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | 7 | 42 |
2 | • | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | 7 | 34 |
3 | • | ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ | 7 | 33 |
4 | • | ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ | 7 | 29 |
5 | • | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | 8 | 21 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού | 5 | 60 |
2 | • | Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου | 5 | 57 |
3 | • | ΕΘΝΙΚΟΣ Κατερίνης | 5 | 54 |
4 | ↑ | ΠΙΝΔΟΣ Α.Αγιάννη | 5 | 45 |
5 | ↓ | ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης | 5 | 45 |
6 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου | 5 | 40 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Ράχης | 4 | 36 |
2 | • | ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.Αγιάννη | 4 | 35 |
3 | • | ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΣ | 4 | 28 |
4 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | 4 | 26 |
5 | • | ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ | 4 | 21 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | ↑ | ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ | 7 | 54 |
2 | ↓ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | 7 | 54 |
3 | • | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 7 | 53 |
4 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | 7 | 50 |
5 | • | ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | 7 | 41 |
6 | • | ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 7 | 36 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σφενδάμης | 6 | 39 |
2 | • | ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου | 6 | 36 |
3 | • | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Κεραμιδίου Β΄ | 6 | 31 |
4 | • | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ | 7 | 31 |
5 | • | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ | 6 | 29 |
6 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου Β΄ | 7 | 18 |
7 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | 6 | 18 |
8 | • | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης Β΄ | 6 | 17 |
9 | • | 25η ΜΑΡΤΙΟΥ | 6 | 11 |