Πρόγραμμα Υποδομών 18 & 19-05-2024

— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 —

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18 ΜΑΪΟΥ 2024


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
Κ-8 / 5 vs 5 ή 6 vs 6 / 2 X 20’                                                         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18/05/24 11:30
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18/05/24 12:30


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
Κ-10 / 7 vs 7 ή 8 vs 8 / 2 X 25’                                                      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 18/05/24 10:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ -1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 18/05/24 11:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ -2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 18/05/24 12:00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’                                                                         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18/05/24 10:00
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ -1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18/05/24 11:15
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -3 ΝΕΦΕΛΕΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18/05/24 12:30


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’                                                                        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18/05/24 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18/05/24 11:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-15 / 9 vs 9 / 2 X 30’                                                                       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18/05/24 12:30

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 19 ΜΑΐΟΥ 2024

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 ή 6 vs 6 / 2 X 20’                                                    

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 19/05/24 11:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 ή 8 vs 8 / 2 X 25’                                                

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 19/05/24 10:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’                                                                  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 19/05/24 10:45
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ -2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ -1 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 19/05/24 12:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’                                                                     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ -2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ -1 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 19/05/24 11:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-15 / 9 vs 9 / 2 X 30’                                                                   

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 19/05/24 12:00

*** Στις κατηγορίες Κ-8, και Κ-10 τον αγώνα διευθύνουν οι προπονητές.

*** Στις κατηγορίες Κ-12, Κ-14, και Κ-15 τον αγώνα διευθύνει διαιτητής της ΕΠΣ.

*** Στην κατηγορία Κ-14 (11vs11) τον αγώνα διευθύνει διαιτητής ή τριπλέτα διαιτητών της ΕΠΣ.

Την αμοιβή του διαιτητή (ών) καταβάλλει η γηπεδούχος ομάδα (εκείνη που αναφέρεται πρώτη, στο πρόγραμμα).

*** Οι προπονητές όλων των τμημάτων, ή / και οι εκπρόσωποι των Σωματείων, είναι υπεύθυνοι και
θα πρέπει να διαθέτουν ανα πάσα στιγμή προς έλεγχο, την Κάρτα Υγείας των παιδιών που αγωνίζονται.

*** Οι Υπεύθυνοι των γηπεδούχων ομάδων (ή / και των γηπέδων – αθλητικών κέντρων όπου διεξάγονται οι αγώνες), διασφαλίζουν την παρουσία του Γιατρού Αγώνος με έγκυρη πιστοποίηση για τη χρήση Απινιδωτή, την ύπαρξη εξωτερικού φορητού Απινιδωτή, και -κατά περίπτωση- την αμοιβή των διαιτητών.