ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 06 & 07-05-2017

Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ 06-05-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2017 11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2017 12:00
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2017 13:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2017 14:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 06-05-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2017 10:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2017 10:30
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-05-2017 10:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-05-2017 11:15
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-05-2017 12:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΣΑΒΒΑΤΟ 06-05-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2017 12:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2017 13:30
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2017 15:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 06-05-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 06-05-2017 10:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 06-05-2017 11:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2017 16:30

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                               ΚΥΡΙΑΚΗ 07-05-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-05-2017 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-05-2017 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΡΕΝΑ 07-05-2017 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 ΓΙΩΤΣΑ 07-05-2017 11:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΚΥΡΙΑΚΗ 07-05-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-05-2017 10:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-05-2017 10:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΡΕΝΑ 07-05-2017 10:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ ΑΡΕΝΑ 07-05-2017 11:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 ΑΡΕΝΑ 07-05-2017 13:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                               ΚΥΡΙΑΚΗ 07-05-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-05-2017 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-05-2017 13:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΓΙΩΤΣΑ 07-05-2017 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 07-05-2017 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 07-05-2017 13:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 07-05-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΝΕΦΕΛ-ΠΑΝΘΗΡ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΠΑΡΑΛΙΑΣ 07-05-2017 11:00
Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.