Πρόγραμμα Υποδομών 22 & 23-04-2017

Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 10:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 13:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 14:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 10:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 10:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 22-04-2017 10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 22-04-2017 11:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 22-04-2017 12:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 11:30
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 14:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 13:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2017 16:00

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-04-2017 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-04-2017 11:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΡΕΝΑ 23-04-2017 11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 23-04-2017 13:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-04-2017 10:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-04-2017 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΡΕΝΑ 23-04-2017 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΡΕΝΑ 23-04-2017 11:15
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ ΑΡΕΝΑ 23-04-2017 12:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-04-2017 11:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-04-2017 13:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-04-2017 14:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΓΙΩΤΣΑ 23-04-2017 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 23-04-2017 11:30
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ ΓΙΩΤΣΑ 23-04-2017 13:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΝΕΦΕΛ-ΠΑΝΘΗΡ-ΑΤΡΟΜΗΤ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 23-04-2017 13:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-04-2017 16:00
Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.