πρόγραμμα Αγώνων Υποδομών 01 & 02-02-2020
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1 & 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 01/02/20 | 12:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 01/02/20 | 13:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & -2, ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 & -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 01/02/20 | 11:40 | |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 01/02/20 | 11:40 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -1 | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 01/02/20 | 12:50 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ, ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 01/02/20 | 10:30 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 01/02/20 | 10:30 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤEΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 01/02/20 | 12:50 | |
ΡΕΠΩ: Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2Χ35′ | 01/02/20 | 09:00 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ |
- ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
(ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ), ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1 & 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 10:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -1 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02/02/20 | 10:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ -2 | ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 10:50 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02/02/20 | 11:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ -1 | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 11:40 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2 | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 09:30 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -2 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 09:30 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 10:30 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1 | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 10:30 | |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 11:30 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -3 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 11:30 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 12:30 | |
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -4 | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 12:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 09:20 | |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2 | Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02/02/20 | 10:00 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02/02/20 | 10:00 | |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 10:30 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02/02/20 | 11:10 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 11:40 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02/02/20 | 12:20 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02/02/20 | 11:10 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02/02/20 | 12:20 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 12:50 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 10:30 | |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 02/02/20 | 12:00 |
- ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
- (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.