Πρόγραμμα Υποδομής 27-10-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 6 / 3 vs 3 / 2 X 15’ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΓΙΩΤΣΑ | 27-10-2018 | ΜΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2Χ20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-10-2018 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 09:30 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 10:20 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 11:10 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -1 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 12:50 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 13:40 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 27-10-2018 | 13:30 |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2018 | 15:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2Χ25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-10-2018 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2018 | 09:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 27-10-2018 | 09:30 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 27-10-2018 | 09:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2018 | 10:30 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 27-10-2018 | 10:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 27-10-2018 | 10:30 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2018 | 11:30 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 27-10-2018 | 11:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 27-10-2018 | 11:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2018 | 12:30 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 27-10-2018 | 12:30 |
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 27-10-2018 | 12:30 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2018 | 13:30 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 27-10-2018 | 13:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2018 | 14:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
ΡΕΠΩ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-10-2018 ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 11:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2Χ30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-10-2018 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 09:45 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 09:45 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 11:00 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2018 | 12:45 |
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 & – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 & – 2 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2Χ35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-10-2018 ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2018 | 12:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2Χ40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-10-2018 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 27-10-2018 | 10:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 27-10-2018 | 10:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | 27-10-2018 | 12:00 |
ΡΕΠΩ: ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ |