Πρόγραμμα Υποδομών 13 & 14-04-2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 10:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 11:00 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 12:00 | |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 13:00 | |
ΡΕΠΩ: ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 13-04-2019 | 09:30 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 13-04-2019 | 10:30 | |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 13-04-2019 | 11:30 | |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 13-04-2019 | 12:30 | |
ΡΕΠΩ: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ, ΠΙΕΡΙΚΟΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 11:00 | |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 11:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 12:15 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 13:30 | |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 13:30 | |
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 09:45 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 13-04-2019 | 12:15 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 13-04-2019 | 10:30 | |
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ | 13-04-2019 | 10:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 13-04-2019 | 12:00 |
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 14-04-2019 | 10:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 14-04-2019 | 11:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 14-04-2019 | 11:50 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 14-04-2019 | 12:40 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 14-04-2019 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 14-04-2019 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ | 14-04-2019 | 10:00 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 14-04-2019 | 11:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 14-04-2019 | 11:00 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ | 14-04-2019 | 11:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 14-04-2019 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 14-04-2019 | 12:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ | 14-04-2019 | 12:00 |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 14-04-2019 | 13:00 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 14-04-2019 | 13:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 14-04-2019 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ | 14-04-2019 | 09:45 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 14-04-2019 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ | 14-04-2019 | 11:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 14-04-2019 | 12:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ | 14-04-2019 | 12:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 14-04-2019 | 13:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 14-04-2019 | 09:45 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 14-04-2019 | 13:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 14-04-2019 | 10:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 14-04-2019 | 14:45 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 14-04-2019 | 10:30 |
*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-14 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 — ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.
Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),
καταβάλλεται στον διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.