05/04/2019 archive

Πρόγραμμα Υποδομών 06 & 07-04-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 6ΗΣ & 7ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 10:00  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 11:00  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 12:30  
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΠΙΕΡΙΚΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 09:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 10:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 11:30
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 12:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 09:45
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 11:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 12:15
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 09:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 12:15
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ,

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΡΕΠΩ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ *** ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 13:30  
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

Το Σάββατο 6 Απριλίου παίζουμε και στο Α’ ΔΑΚ για Φιλανθρωπικό Σκοπό

Συγκεντρώνουμε είδη Προσωπικής Υγιεινής για τον “ΦΑΡΟ του Κόσμου”

 

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ, 

ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (Α’ ΔΑΚ, ΕΝΩΣΙΑΚΟ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ),

ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΙΔΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ,

ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ. ΧΑΡΤΙΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ Κ.Ο.Κ.)

ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.

 

*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-16 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ — ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.

Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),

καταβάλλεται στο διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

 

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 6ΗΣ & 7ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 10:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 12:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 13:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 09:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 10:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 11:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 12:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 09:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 11:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 12:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 13:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 09:45
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 12:15

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 07-04-2019 10:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 07-04-2019 10:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 07-04-2019 10:30

 

Το Σάββατο 6 Απριλίου παίζουμε και στο Α’ ΔΑΚ για Φιλανθρωπικό Σκοπό

Συγκεντρώνουμε είδη Προσωπικής Υγιεινής για τον “ΦΑΡΟ του Κόσμου”

 

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ, 

ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (Α’ ΔΑΚ, ΕΝΩΣΙΑΚΟ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ),

ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΙΔΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ,

ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ. ΧΑΡΤΙΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ Κ.Ο.Κ.)

ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%8e%ce%bd-06-07-04-2019/