Πρόγραμμα Α΄ Ερασιτεχνικής
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2019-2020 ΚΑΝΟΝΙΚH ΠΕΡΙΟΔΟΣ
Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 η αγωνιστική
1 14/9/2019 17:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 14/9/2019 17:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 14/9/2019 17:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 14/9/2019 17:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 14/9/2019 17:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
6 14/9/2019 17:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
7 14/9/2019 17:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
2 η αγωνιστική
1 21/9/2019 16:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 21/9/2019 16:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 21/9/2019 16:30 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 21/9/2019 16:30 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
5 21/9/2019 16:30 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
6 21/9/2019 16:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 21/9/2019 16:30 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 η αγωνιστική
1 5/10/2019 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 5/10/2019 16:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 5/10/2019 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
4 5/10/2019 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 5/10/2019 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 5/10/2019 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 5/10/2019 16:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 η αγωνιστική
1 12/10/2019 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
2 12/10/2019 16:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 12/10/2019 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 12/10/2019 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
5 12/10/2019 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 12/10/2019 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 12/10/2019 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 η αγωνιστική
1 19/10/2019 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
2 19/10/2019 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3 19/10/2019 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 19/10/2019 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 19/10/2019 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 19/10/2019 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 19/10/2019 16:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
6 η αγωνιστική
1 26/10/2019 15:30 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 26/10/2019 15:30 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 26/10/2019 15:30 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 26/10/2019 15:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 26/10/2019 15:30 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 26/10/2019 15:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
7 26/10/2019 15:30 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 η αγωνιστική
1 2/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 2/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 2/11/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 2/11/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
5 2/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
6 2/11/2019 15:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 2/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
8 η αγωνιστική
1 9/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
2 9/11/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 9/11/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 9/11/2019 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 9/11/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 9/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
7 9/11/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
9 η αγωνιστική
1 16/11/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 16/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
3 16/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
4 16/11/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 16/11/2019 15:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 16/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 16/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
10 η αγωνιστική
1 23/11/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 23/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 23/11/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 23/11/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 23/11/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
6 23/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
7 23/11/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
11 η αγωνιστική
1 30/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 30/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 30/11/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 30/11/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 30/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
6 30/11/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 30/11/2019 15:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
12 η αγωνιστική
1 7/12/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 7/12/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 7/12/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 7/12/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
5 7/12/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
6 7/12/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
7 7/12/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
13 η αγωνιστική
1 14/12/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
2 14/12/2019 15:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
3 14/12/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
4 14/12/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 14/12/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 14/12/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 14/12/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
14 η αγωνιστική
1 5/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
2 5/1/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
3 5/1/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 5/1/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 5/1/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
6 5/1/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 5/1/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
15 η αγωνιστική
1 12/1/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 12/1/2020 15:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
3 12/1/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 12/1/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 12/1/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 12/1/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
7 12/1/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
16 η αγωνιστική
1 19/1/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 19/1/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
3 19/1/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 19/1/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 19/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 19/1/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
17 η αγωνιστική
1 26/1/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 26/1/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3 26/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 26/1/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 26/1/2020 15:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 26/1/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
7 26/1/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
18 η αγωνιστική
1 2/2/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 2/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
3 2/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 2/2/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 2/2/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 2/2/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
7 2/2/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
19 η αγωνιστική
1 9/2/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
2 9/2/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 9/2/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 9/2/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 9/2/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 9/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
7 9/2/2020 15:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
20 η αγωνιστική
1 16/2/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 16/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
3 16/2/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 16/2/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 16/2/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 16/2/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 16/2/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
21 η αγωνιστική
1 23/2/2020 15:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 23/2/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
3 23/2/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 23/2/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
5 23/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 23/2/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 23/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
22 η αγωνιστική
1 8/3/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 8/3/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 8/3/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
4 8/3/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 8/3/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 8/3/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 8/3/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
23 η αγωνιστική
1 15/3/2020 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
2 15/3/2020 16:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 15/3/2020 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 15/3/2020 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
5 15/3/2020 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 15/3/2020 16:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 15/3/2020 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24 η αγωνιστική
1 22/3/2020 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
2 22/3/2020 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
3 22/3/2020 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 22/3/2020 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 22/3/2020 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 22/3/2020 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
7 22/3/2020 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
25 η αγωνιστική
1 29/3/2020 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
2 29/3/2020 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 29/3/2020 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 29/3/2020 16:00 Β Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 29/3/2020 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 29/3/2020 16:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
7 29/3/2020 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
26 η αγωνιστική
1 5/4/2020 17:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 5/4/2020 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 5/4/2020 17:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 5/4/2020 17:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 5/4/2020 17:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 5/4/2020 17:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 5/4/2020 17:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ