Πρόγραμμα Υποδομών 22 & 23-02-2020
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 22 & 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22/02/20 | 10:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -4 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22/02/20 | 11:00 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22/02/20 | 12:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -3 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22/02/20 | 13:00 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22/02/20 | 09:20 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22/02/20 | 10:30 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22/02/20 | 11:40 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22/02/20 | 12:50 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22/02/20 | 14:00 | |
ΡΕΠΩ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ, ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22/02/20 | 09:20 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22/02/20 | 10:30 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22/02/20 | 11:40 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22/02/20 | 12:50 | |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22/02/20 | 14:00 | |
ΡΕΠΩ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -1, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 22/02/20 | 10:30 | |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | 22/02/20 | 10:30 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
- ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ), ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 22 & 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ8 ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 23/02/20 | 10:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1 | ΓΙΩΤΣΑ | 23/02/20 | 10:00 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -1 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 23/02/20 | 11:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 | ΓΙΩΤΣΑ | 23/02/20 | 11:00 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 23/02/20 | 12:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 23/02/20 | 12:00 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 23/02/20 | 13:00 | |
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | ΓΙΩΤΣΑ | 23/02/20 | 13:00 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23/02/20 | 09:20 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23/02/20 | 10:30 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23/02/20 | 12:50 | |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23/02/20 | 12:50 | |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23/02/20 | 14:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -1 | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23/02/20 | 09:20 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23/02/20 | 10:30 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23/02/20 | 11:40 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23/02/20 | 11:40 |
- ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
(ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.