Πρόγραμμα Υποδομής 03 & 04-03-20-18
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 03-03-2018 | 10:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 03-03-2018 | 11:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 03-03-2018 | 12:30 |
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 |
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 03-03-2018 | 10:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 03-03-2018 | 11:10 |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 03-03-2018 | 11:15 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 03-03-2018 | 12:20 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 03-03-2018 | 13:30 |
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ:ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ -1, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 |
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 03-03-2018 | 10:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 03-03-2018 | 10:00 |
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 03-03-2018 | 11:15 |
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1, |
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 03-03-2018 | 12:30 |
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 |
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04-03-2018 | 10:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 04-03-2018 | 10:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 04-03-2018 | 10:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04-03-2018 | 11:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 04-03-2018 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 04-03-2018 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04-03-2018 | 12:00 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 04-03-2018 | 12:00 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 04-03-2018 | 13:10 |
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 04-03-2018 | 10:30 |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04-03-2018 | 11:15 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 04-03-2018 | 12:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04-03-2018 | 12:30 |
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04-03-2018 | 12:30 |
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 04-03-2018 | 09:45 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 04-03-2018 | 11:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04-03-2018 | 11:15 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 04-03-2018 | 12:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04-03-2018 | 13:45 |
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΠΑΝΘΗΡΕΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04-03-2018 | 09:45 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 04-03-2018 | 10:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 04-03-2018 | 10:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ | 04-03-2018 | 10:30 |