Πρόγραμμα Υποδομής 15 & 16-12-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 10:30 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 11:20 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 12:10 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 13:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 15-12-2018 | 10:00 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 15-12-2018 | 10:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 15-12-2018 | 11:00 |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 15-12-2018 | 11:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 15-12-2018 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 15-12-2018 | 12:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 15-12-2018 | 13:00 |
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 15-12-2018 | 13:30 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 15-12-2018 | 14:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2X30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 10:45 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 10:45 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 12:00 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 09:30 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 09:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 13:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15-12-2018 | 13:15 |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 15-12-2018 | 10:30 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | Ι. ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ | 15-12-2018 | 11:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 15-12-2018 | 14:00 |
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 10:00 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 10:50 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 11:40 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 13:20 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 16-12-2018 | 09:30 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 16-12-2018 | 10:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 16-12-2018 | 11:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 16-12-2018 | 12:30 |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 16-12-2018 | 13:30 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 16-12-2018 | 14:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 09:30 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 09:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 10:45 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 10:45 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 12:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 13:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2018 | 12:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 16-12-2018 | 10:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 16-12-2018 | 10:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ | 16-12-2018 | 10:30 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | 16-12-2018 | 13:00 |