Πρόγραμμα Υποδομών 30 & 31-03-2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 30ΗΣ & 31ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 10:30 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 11:20 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 12:10 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 30-03-2019 | 10:00 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 30-03-2019 | 11:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 30-03-2019 | 12:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 30-03-2019 | 13:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 30-03-2019 | 14:00 | |
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 09:45 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 11:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 11:00 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 12:15 | |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 12:15 | |
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 09:45 | |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 13:30 | |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 30-03-2019 | 13:30 | |
ΡΕΠΩ: ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 30-03-2019 | 10:30 | |
ΡΕΠΩ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 |
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 30ΗΣ & 31ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 10:30 |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 11:20 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 12:10 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 13:00 |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 13:50 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 31-03-2019 | 10:00 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 31-03-2019 | 10:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 31-03-2019 | 11:00 |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 31-03-2019 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 31-03-2019 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 31-03-2019 | 12:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 31-03-2019 | 13:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 31-03-2019 | 13:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 31-03-2019 | 14:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 31-03-2019 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 09:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 09:45 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 11:00 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 11:00 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 12:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 31-03-2019 | 12:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 31-03-2019 | 10:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ | 31-03-2019 | 10:30 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ | 31-03-2019 | 10:30 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ | 31-03-2019 | 10:30 |
*** ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ, Η ΩΡΑ ΑΛΛΑΖΕΙ!!!
ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΤΟΥΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.