Πρόγραμμα Υποδομών 06 & 07-04-2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ΗΣ & 7ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-04-2019 | 10:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-04-2019 | 11:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-04-2019 | 12:30 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΠΙΕΡΙΚΟΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 06-04-2019 | 09:30 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 06-04-2019 | 10:30 | |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 06-04-2019 | 11:30 | |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 06-04-2019 | 12:30 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-04-2019 | 09:45 | |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-04-2019 | 11:00 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-04-2019 | 12:15 | |
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-04-2019 | 09:45 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-04-2019 | 11:00 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-04-2019 | 12:15 | |
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ, |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΡΕΠΩ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ *** | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-04-2019 | 13:30 | |
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ |
Το Σάββατο 6 Απριλίου παίζουμε και στο Α’ ΔΑΚ για Φιλανθρωπικό Σκοπό
Συγκεντρώνουμε είδη Προσωπικής Υγιεινής για τον “ΦΑΡΟ του Κόσμου”
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ,
ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (Α’ ΔΑΚ, ΕΝΩΣΙΑΚΟ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ),
ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΙΔΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ,
ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ. ΧΑΡΤΙΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ Κ.Ο.Κ.)
ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-16 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ — ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.
Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),
καταβάλλεται στο διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ΗΣ & 7ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 10:00 |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 11:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 12:00 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 13:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 07-04-2019 | 09:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 07-04-2019 | 10:30 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 07-04-2019 | 11:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 07-04-2019 | 12:30 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 07-04-2019 | 13:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 09:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 11:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 11:00 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 12:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 13:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 13:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 09:45 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 07-04-2019 | 12:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 07-04-2019 | 10:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 07-04-2019 | 10:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ | 07-04-2019 | 10:30 |
Το Σάββατο 6 Απριλίου παίζουμε και στο Α’ ΔΑΚ για Φιλανθρωπικό Σκοπό
Συγκεντρώνουμε είδη Προσωπικής Υγιεινής για τον “ΦΑΡΟ του Κόσμου”
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ,
ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (Α’ ΔΑΚ, ΕΝΩΣΙΑΚΟ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ),
ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΙΔΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ,
ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ. ΧΑΡΤΙΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ Κ.Ο.Κ.)
ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.