Ετικέτα: Διοργανώσεις Ε.Π.Σ.

Πρόγραμμα Υποδομής 15 & 16-12-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’       ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018     7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 10:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ...

Αγωνιστικό Πρόγραμμα 15 & 16-12-2018

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  15-12-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 15:00 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΕΞΟΧΗΣ 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ...

Πρόγραμμα Υποδομής 08 & 09-12-2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 – 2019  —  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ΗΣ & 9ΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                       ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018             6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ...

Πρόγραμμα Αγώνων 08 & 09-12-2018

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  08-12-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΒΡΥΑΣ 15:00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 15:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΛΟΦΟΥ 15:00...

Πρόγραμμα Υποδομής 01 & 02-12-2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 – 2019 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΗΣ & 2ΑΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 Λόγω της πρόβλεψης για Ακατάλληλες Καιρικές Συνθήκες (χαμηλές θερμοκρασίες), το Σαββατοκύριακο 1 και 2 Δεκεμβρίου,...

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 01 & 02-12-2018

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  01-12-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ Β  Δ.Α.Κ. 15:00 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ...

Αγώνες Κυπέλλου Τετάρτη 28-11-2018

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ 1 28/11/2018 Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α΄ ΔΑΚ 15:00 2 28/11/2018 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ 15:00 3 28/11/2018 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006...

Πρόγραμμα Υποδομής 24-11-2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 – 2019  —  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24ΗΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018   *** Οι κατηγορίες  Κ – 14 (11 vs 11) & Κ – 16, ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ....

Πρόγραμμα Αγώνων 24 & 25-11-2018

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-11-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΛΟΦΟΥ 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ...

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Τετάρτης 21-11-2018

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΤΕΤΑΡΤΗ  21-11-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ...