Ετικέτα: Διοργανώσεις Ε.Π.Σ.

Πρόγραμμα Υποδομών 13 & 14-10-2018

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12                                                            ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 KATERINI FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-10-2018 09:20 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ...

Τα Ζευγάρια του Κυπέλλου της 3ης Φάσης

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ 1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 24/10/2018 15:00 2 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 24/10/2018 15:00 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 24/10/2018 15:00...

Πρόγραμμα Αγώνων 13 & 14-10-2018

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  13-10-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 16:00 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΙΟΥ «» Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012...

Συναντήσεις Προπονητών με την Τεχνική Επιτροπή & Κληρώσεις Πρωταθλήματος Υποδομής

Συναντήσεις Προπονητών με την Τεχνική Επιτροπή & Κληρώσεις Πρωταθλήματος Υποδομής  Την Τετάρτη 10 Οκτωβρίου (ώρα 20:00), στο Αθλητικό Κέντρο της ΕΠΣ Πιερίας στη Νέα Έφεσο, θα γίνουν οι τελικές συναντήσεις...

Τετάρτη 10-10-2018 ή Κλήρωση της 3ης Φάσης του Κυπέλλου

Τετάρτη 10-10-2018 ή Κλήρωση της 3ης Φάσης του Κυπέλλου   Από την Επιτροπή Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας ανακοινώνεται ότι η κλήρωση για τη Γ’  φάση του Κυπέλλου της Ένωσης θα...

Αντικατάσταση Διαιτητών

Με απόφαση της ΕΔ/ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ γίνονται οι παρακάτω αντικαταστάσεις βοηθών διαιτητών σε αγώνες του Σαββατοκύριακου Στον αγώνα Ερμής Εξοχής – Αετός Καταλωνίων του Σαββάτου 06/10/2018 στην θέση του Α΄ Βοηθού...

Θυρανοίξια του Ναϋδρίου Αγίων Θεοδώρων και Εκδηλώσεις Ποδοσφαίρου για το Πανευρωπαϊκό Αναπτυξιακό Πρόγραμμα «Grassroots Week» από την ΕΠΣ Πιερίας, το Σάββατο 6 Οκτωβρίου στο Αθλητικό Κέντρο της Νέας Εφέσου.

Θυρανοίξια του Ναϋδρίου Αγίων Θεοδώρων και Εκδηλώσεις Ποδοσφαίρου για το Πανευρωπαϊκό Αναπτυξιακό Πρόγραμμα «Grassroots Week» από την  ΕΠΣ Πιερίας, το Σάββατο 6 Οκτωβρίου στο Αθλητικό Κέντρο της Νέας Εφέσου.  ...

Πρόγραμμα Αγώνων 06 & 07-10-2018

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  06-10-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 16:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ «» ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΗΛ....

Αντικατάσταση Διαιτητών

Με απόφαση της ΕΔ/ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ το Σάββατο 296/9/2018 Στον αγώνα Εθνικός Ν.Κεραμιδίου – Γ.Ολύμπιος Λόφου στην θέση του Α΄Βοηθού Κου Θεοδώρου θα αγωνιστεί ο Κος Γιαμούζης και στον αγώνα Δίας...

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλήματος 29 & 30-09-2018

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  29-09-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 16:30 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΔΙΟΥ «» ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ «» Α.Ε....