Πρόγραμμα Αγώνων Υποδομής 09 & 10-03-2024
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 /...
συντάκτης epspierias · Published 8 Μαρτίου 2024
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 /...
συντάκτης epspierias · Published 1 Μαρτίου 2024
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΑΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 /...
συντάκτης epspierias · Published 23 Φεβρουαρίου 2024
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24ΗΣ & 25ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ...
συντάκτης epspierias · Published 16 Φεβρουαρίου 2024
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17ΗΣ & 18ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:...
συντάκτης epspierias · Published 9 Φεβρουαρίου 2024
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10ΗΣ & 11ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:...
συντάκτης epspierias · Published 2 Φεβρουαρίου 2024
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΗΣ & 4ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ...
συντάκτης epspierias · Published 26 Ιανουαρίου 2024
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 27ΗΣ & 28ΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:...
συντάκτης epspierias · Published 21 Ιανουαρίου 2024
Η Επιτροπή Εκτάκτων Θεμάτων της ΕΠΣ Πιερίας, αποφάσισε την αναβολή της σημερινής 19ης αγωνιστικής (21.01.24), ...
συντάκτης epspierias · Published 20 Ιανουαρίου 2024
Η Επιτροπή Εκτάκτων Θεμάτων της Ε.Π.Σ. Πιερίας στην σημερινή δια περιφοράς συνεδρίασή της αποφάσισε την...
συντάκτης epspierias · Published 19 Ιανουαρίου 2024
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:...
συντάκτης epspierias · Published 12 Ιανουαρίου 2024
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023-24 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ ΚΑΙ 14ΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:...
συντάκτης epspierias · Published 5 Ιανουαρίου 2024
Κλήρωση αγώνων προημιτελικής φάσης. Ημερομηνία Ώρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος 1 17/1/2024 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ...
συντάκτης epspierias · Published 2 Ιανουαρίου 2024
Την Παρασκευή 05-01-2024 και ώρα 18:30 στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας θα γίνει η κλήρωση...
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 5 | 66 |
2 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | 5 | 63 |
3 | • | ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ | 5 | 51 |
4 | ↑ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | 5 | 44 |
5 | ↓ | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | 5 | 42 |
6 | • | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | 5 | 40 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | 4 | 35 |
2 | • | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | 4 | 31 |
3 | • | ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ | 4 | 29 |
4 | • | ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ | 4 | 25 |
5 | • | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | 4 | 17 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού | 1 | 55 |
2 | • | Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου | 1 | 51 |
3 | • | ΕΘΝΙΚΟΣ Κατερίνης | 1 | 48 |
4 | • | ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης | 1 | 42 |
5 | • | ΠΙΝΔΟΣ Α.Αγιάννη | 1 | 40 |
6 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου | 1 | 36 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Ράχης | 1 | 33 |
2 | • | ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.Αγιάννη | 1 | 28 |
3 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | 1 | 24 |
4 | • | ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΣ | 0 | 22 |
5 | • | ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ | 1 | 17 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 3 | 48 |
2 | ↑ | ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ | 3 | 45 |
3 | ↓ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | 3 | 45 |
4 | ↓ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | 3 | 43 |
5 | • | ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | 3 | 40 |
6 | • | ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 3 | 33 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σφενδάμης | 2 | 30 |
2 | • | ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου | 2 | 27 |
3 | • | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Κεραμιδίου Β΄ | 3 | 25 |
4 | ↑ | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ | 3 | 22 |
5 | ↓ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ | 2 | 22 |
6 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | 3 | 18 |
7 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου Β΄ | 3 | 15 |
8 | • | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης Β΄ | 3 | 14 |
9 | • | 25η ΜΑΡΤΙΟΥ | 3 | 10 |