Ορισμός Διαιτητών Πρωταθλήματος & Κυπέλλου


60η- 10η PLAY-OUT B΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ 25-05-2024

 


 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 10η PLAYOUT   B’  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ                                                                                                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  18-05-2024

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΛΟΦΟΥ 17:00 ΣΤΑΦΙΔΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΣ   Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ «» ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΡΕΠΩ    

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 23-05-2024
ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ, ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ, ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ,

 


 

59η- 10η PLAY-OFF B΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ 18-05-2024

58η- ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2023-2024 13-05-2024

57η- 09η PLAY-OFF B΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ 11-05-2024

56η- 08η PLAY-OFF B΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ 08-05-2024

55η- 10η PLAY-OFF Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ 01-05-2024

54η-7η Β΄ PLAY-OFF , 9η PLAY-OUT Γ΄ Ερασιτεχνικής 27 & 28-04-2024

53η- 9η PLAY-OFF Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ 24-04-2024

52η-10η Α΄ PLAY-OFF, 6η Β΄ PLAY-OFF , 8η PLAY-OFF Γ΄ Ερασιτεχνικής 20 & 21-04-2024

51η- ΚΥΠΕΛΛΟ 17-04-2024

50η-9η Α΄ PLAY-OFF, 5η Β΄ PLAY-OFF , 7η PLAY-OFF Γ΄ Ερασιτεχνικής 13 & 14-04-2024

49η- ΚΥΠΕΛΛΟ 10-04-2024

48η-8η Α΄ PLAY-OFF, 4η Β΄ PLAY-OFF , 6η PLAY-OFF Γ΄ Ερασιτεχνικής 06 & 07-04-2024

47η- ΚΥΠΕΛΛΟ 03-04-2024

46η-7η Α΄ PLAY-OFF, 3η Β΄ PLAY-OFF , 5η PLAY-OFF Γ΄ Ερασιτεχνικής 30 & 31-03-2024

45η-6η Α΄ PLAY-OFF, 2η Β΄ PLAY-OFF , 4η PLAY-OFF Γ΄ Ερασιτεχνικής 23 & 24-03-2024

44η-5η Play-Off & Play-Out Α΄ Ερασιτεχνικής 16-03-2024

43η-Εξ’ Αναβολής Κατάταξης Γ΄ Ερασιτεχνικής 13-03-2024

42η-4η Α΄ PLAY-OFF, 1η Β΄ PLAY-OFF , 3η PLAY-OFF Γ΄ Ερασιτεχνικής 09 & 10-03-2024

41η-3η Α΄ PLAY-OFF, 22η Β΄ , 2η PLAY-OFF Γ΄ Ερασιτεχνικής 02 & 03-03-2024

40η-2η Play-Off & Play-Out Α΄ Ερασιτεχνικής 28-02-2024

39η-1η Α΄ PLAY-OFF, 21η Β΄ , 1η PLAY-OFF Γ΄ Ερασιτεχνικής 24 & 25-02-2024

38η-22η Α΄, 20η Β΄ , 17η Γ΄ Ερασιτεχνικής 17 & 18-02-2024

37η-21η Α΄, 19η Β΄ , 16η Γ΄ Ερασιτεχνικής 10 & 11-02-2024

36η-20η Α΄, 18η Β΄ , 15η Γ΄ Ερασιτεχνικής 03 & 04-02-2024

35η- ΚΥΠΕΛΛΟ 31-01-2024

34η-19η Α΄, 17η Β΄ , 14η Γ΄ Ερασιτεχνικής 27 & 28-01-2024

33η- ΚΥΠΕΛΛΟ 24-01-2024

32η-19η Α΄, 16η Β΄ , 14η Γ΄ Ερασιτεχνικής 20 & 21-01-2024

31η- ΚΥΠΕΛΛΟ & Γ΄ Ερασιτεχνικής ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 16 & 17-01-2024

30η-18η Α΄, 15η Β΄ , 13η Γ΄ Ερασιτεχνικής 13 & 14-01-2024

29η-17η Α΄, 14η Β΄ , 12η Γ΄ Ερασιτεχνικής 06 & 07-01-2024

28η-16η Α΄ Ερασιτεχνικής 03-01-2024

27η-14η ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ Α΄, Ερασιτεχνικής 27-12-2023

26η-15η Α΄ Ερασιτεχνικής 20-12-2023

25η-14η Α΄, 13η Β΄ , 11η Γ΄ Ερασιτεχνικής 16 & 17-12-2023

24η-13η Α΄, 12η Β΄ , 10η Γ΄ Ερασιτεχνικής 09 & 10-12-2023

23η-12η Α΄, 11η Β΄ , 09η Γ΄ Ερασιτεχνικής 02 & 03-12-2023

22η-2η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 29-11-2023

21η-11η Α΄, 10η Β΄ , 08η Γ΄ Ερασιτεχνικής 25 & 26-11-2023

20η-2η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 22-11-2023

19η-10η Α΄, 09η Β΄ , 07η Γ΄ Ερασιτεχνικής 18 & 19-11-2023

18η-2η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 15-11-2023

17η-09η Α΄, 08η Β΄ , 06η Γ΄ Ερασιτεχνικής 11 & 12-11-2023

16η-5η Γ’ Ερασιτεχνικής 08-11-2023

15η-08η Α΄, 07η Β΄ , 05η Γ΄ Ερασιτεχνικής 04 & 05-11-2023

14η-1η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 01-11-2023

13η-07η Α΄, 06η Β΄ , 04η Γ΄ Ερασιτεχνικής 28 & 29-10-2023

12η-1η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 25-10-2023

11η-06η Α΄, 05η Β΄ , 03η Γ΄ Ερασιτεχνικής 21& 22-10-2023

10η-1η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 18-10-2023

09η-05η Α΄, 04η Β΄ , 2η Γ΄ Ερασιτεχνικής 14 & 15-10-2023

08η-1η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 11-10-2023

07η-04η Α΄ Ερασιτεχνικής 07-10-2023

06η-1η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 04-10-2023

05η-03η Α΄ & Β΄ , 1η Γ΄ Ερασιτεχνικής 30-09 και 01-10-2023

04η-02η Α΄ & Β΄ Ερασιτεχνικής 23 και 24-09-2023

03η-01η Α΄ & Β΄ Ερασιτεχνικής 16 και 17-09-2023

02η-01η Α΄ & Β΄ Ερασιτεχνικής 09 και 10-09-2023