12/04/2019 archive

Πρόγραμμα Υποδομών 13 & 14-04-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 10:00  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00  
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:00  
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:00  
ΡΕΠΩ: ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 09:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 10:30
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 11:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 12:30
ΡΕΠΩ: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ, ΠΙΕΡΙΚΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:15
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 09:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:15
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13-04-2019 10:30  
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 13-04-2019 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13-04-2019 12:00

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:50
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 12:40

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 10:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 11:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 11:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 12:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 13:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 13:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 14:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 09:45
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 11:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 12:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 12:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 09:45
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 14-04-2019 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 14:45

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 14-04-2019 10:30

 

*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-14 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 — ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.

Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),

καταβάλλεται στον διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%8e%ce%bd-13-14-04-2019/