Κατηγορία: Ανακοινώσεις

Πρόγραμμα Υποδομής 23 & 24-03-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 23 & 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019        ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Αγωνιστικό Πρόγραμμα 23 & 24-03-2019

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  23-03-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΑΦΟΥ 16:00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Πρόγραμμα Αγώνων Υποδομής 16 & 17-03-2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019        ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 10:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 10:50 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Αγωνιστικό Πρόγραμμα 16 & 17-03-2019

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-02-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΚΟΡΙΝΟΥ 16:00 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΑΦΟΥ 16:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.ΑΓΙΑΝΝΗ...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Α΄ Ερασιτεχνική: Ημερομηνίες και ώρες των υπόλοιπων αγώνων

Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πιερίας, ανακοινώνεται το υπόλοιπο πρόγραμμα της Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας με ημερομηνίες και ώρες, όπως προέκυψε μετά την τροποποίηση των ημερομηνιών λόγω των αναβολών που...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

ΚΛΗΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 12-3-2019 ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2006-2007  ΤΡΙΤΗ 12-3-2019 Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Τρίτη  12-3-2019 και ώρα 15:10...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Χωρίς Αγώνες το Σαββατοκύριακο

Το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 9 & 10 Μαρτίου 2019, δεν θα διεξαχθούν αγώνες για τα πρωταθλήματα Α΄, Β΄ και Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας καθώς και για το Πρωτάθλημα Υποδομών το οποίο θα...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

2ος Ημιτελικός Αγώνας Κυπέλλου, Τετάρτη 06-03-2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2Ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΤΕΤΑΡΤΗ  06-03-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α΄ ΔΑΚ 15:15 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 15:15 Κοινοποιήστε…FacebookTwitterPinterest

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

ΗΜΕΡΙΔΑ: Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Η Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πιερίας διοργανώνει ημερίδα με θέμα ΄΄ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ΄΄ την Δευτέρα 4 Μαρτίου 2019 στις 17:30 μμ στο συνεδριακό κέντρο του...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest

Πρόγραμμα Αγώνων 02 & 03-03-2019

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  02-03-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 15:30 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ...

Κοινοποιήστε...Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter

Pin on Pinterest

Pinterest