Κατηγορία: Διοργανώσεις Ε.Π.Σ.

Συνάντηση Υπευθύνων και Προπονητών με την Τεχνική Επιτροπή, για το Πρωτάθλημα Υποδομών.

Συνάντηση Υπευθύνων και Προπονητών με την Τεχνική Επιτροπή, για το Πρωτάθλημα Υποδομών. Έναρξη της νέας Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019. Καλούνται οι Υπεύθυνοι Υποδομών και οι προπονητές των αντίστοιχων τμημάτων, όλων των...

Πρόγραμμα Γ’ κατηγορίας 2018-2019

ΑΓΩΝ. Α_Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1 1 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β 2 Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ-Β ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων 3 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 4 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ...

Κλήση σε Συγκέντρωση Παρατηρητών Αγώνων Ποδοσφαίρου

Κλήση σε Συγκέντρωση Παρατηρητών Αγώνων Ποδοσφαίρου   Καλούνται οι Παρατηρητές Αγώνων Ποδοσφαίρου, να προσέλθουν την Πέμπτη 20-09-2018 και ώρα 18:30 στα γραφεία της ΕΠΣ Πιερίας στη Νέα Έφεσο σε συνάντηση...

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας θα γίνει την Τετάρτη 19-9-2019, ώρα 19:00 και η έναρξή του 6 & 7-10-2018.   Μετέχουν οι ομάδες: Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΕ...

Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Πιερίας

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1 26/9/2018 16:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 2 26/9/2018 16:00 ΗΛ. ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 3 26/9/2018 16:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ...

Πρόγραμμα αγώνων Α΄και Β΄ κατηγορίας την 22 & 23-09-2018

  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  22-09-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΗΛ. ΔΟΥΛΙΑΣ 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ «» ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ...

17-9-2018, Η Κλήρωση της Β΄ Φάσης του Κυπέλλου

Από την Επιτροπή Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας ανακοινώνεται ότι η κλήρωση για τη Β’  φάση του Κυπέλλου της Ένωσης θα γίνει την Δευτέρα 17-9-2018, ώρα 18:30. Μετέχουν οι ομάδες: α/α...

Ανακοίνωση για Δηλώσεις στη Γ’ Ερασιτεχνική κατηγορία

Καλούνται τα σωματεία της Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας να δηλώσουν συμμετοχή στο πρωτάθλημα περιόδου 2018-2019 μέχρι ότι την Παρασκευή 14-9-2018 και ώρα 20:00 μ.μ. στη γραμματεία της Ένωσης. Η κλήρωση του...

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Α΄ και Β΄ Ερασιτεχνικής κατηγορίας με Ημερομηνίες

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ 2018-2019 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ 2018-2019       Κοινοποιήστε…FacebookTwitterGoogle+Pinterest

Πρόγραμμα Αγώνων Α΄ και Β΄ ερασιτεχνικής της 15 & 16-9-2018

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  15-09-2018 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΚΑΡΙΤΣΑΣ 16:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 17:00 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ «»...