Κατηγορία: Διοργανώσεις Ε.Π.Σ.

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Από την Ε.Π.Σ. Πιερίας ανακοινώνεται ότι οι αγώνες των πρωταθλημάτων Α’ Β’ και Γ’ ερασιτεχνικής κατηγορίας καθώς και οι αγώνες των πρωταθλημάτων ΥΠΟΔΟΜΗΣ του Σαββάτου 18-11-2017 και της Κυριακής 19-11-2017...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΔ/ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ για σχολή Διαιτησίας

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΔ/ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ   H Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ, αποφάσισε να λειτουργήσει νέα σχολή Διαιτησίας εντός του 2017. Στη προσπάθειά μας αυτή, θα θέλαμε να έχουμε αρωγούς όλα τα...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Αναβάλλονται οι σημερινοί (11-11-2017) αγώνες υποδομής

Από την Ε.Π.Σ. Πιερίας ανακοινώνεται ότι οι αγώνες των πρωταθλημάτων ΥΠΟΔΟΜΗΣ του Σαββάτου 11-11-2017 Αναβάλλονται. Οι αγώνες της Κυριακής 12-11-2017 θα διεξαχθούν κανονικά   Από την Τεχνική Επιτροπή της Ε.Π.Σ....

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

ΚΛΗΡΩΣΗ Δ’ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΚΛΗΡΩΣΗ Δ’  ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ α/α ΣΩΜΑΤΕΙΟ 1.         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 2.         ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. ΑΓΙΑΝΝΗ 3.         ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ 4.         ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 5.         ΑΡΗΣ...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Πρόγραμμα Υποδομής 11 & 12-11-2017

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017-2018 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11ΗΣ & 12ΗΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-2017 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Κλήρωση 4ης Φάσης Κυπέλλου, Πέμπτη 9-11-2017

Την Πέμπτη 09-10-2017 και ώρα 6:00 μ.μ. στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση για την 4η φάση του Κυπέλλου της Ένωσης.               Συμμετέχουν...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Πρόγραμμα 1ου Γύρου Γ’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

ΑΓ. α/α ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1               1 7/10/2017 16:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   2 7/10/2017 16:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Πρόγραμμα Υποδομής Κυριακή 29-10-2017

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 29-10-2017                                                                                                                  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 29-10-2017 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Πρόγραμμα Αγώνων 28 & 29-10-2017

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-10-2017 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 15:30 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΛΟΦΟΥ «» ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΒΡΟΝΤΟΥΣ «»...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   Στον αγώνα ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ αντικαθίσταται ο Α’ βοηθός κ. Γιαμούζης Αναστάσιος με τον κ. Βασιλειάδη Επαμεινώντα.   Στον αγώνα ΠΙΕΡΙΚΟΣ Κ. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΓΑΣ...

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest