Πρόγραμμα Αγώνων Υποδομής 4 & 5-3-2023
— ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2023 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΗΣ & 5ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 ή 6 vs 6 / 2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-03-2023
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04/03/23 | 10:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04/03/23 | 11:30 |
ΡΕΠΟ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / ΡΕΠΟ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-03-2023
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04/03/23 | 10:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04/03/23 | 10:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -2 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04/03/23 | 12:30 | |
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 -1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ -1 & -2, ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ, ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -3, ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ -1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-03-2023
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04/03/23 | 11:15 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04/03/23 | 11:15 | |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ -2 | ΑΚΑΔ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 04/03/23 | 12:30 | |
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ -1 & -2, ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / ΡΕΠΟ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 ή 6 vs 6 / 2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-03-2023
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -2 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05/03/23 | 10:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ -1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05/03/23 | 11:00 |
ΑΚΑΔ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05/03/23 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05/03/23 | 13:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-03-2023
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 -2 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05/03/23 | 10:00 | |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05/03/23 | 11:15 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05/03/23 | 11:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-03-2023
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -1 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05/03/23 | 10:00 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05/03/23 | 12:30 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΚΑΔ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05/03/23 | 12:30 |
*** Στις κατηγορίες Κ-8, και Κ-10 τον αγώνα διευθύνουν οι προπονητές.
*** Στις κατηγορίες Κ-12, Κ-14, και Κ-16 τον αγώνα διευθύνει διαιτητής της ΕΠΣ.
*** Την αμοιβή του διαιτητή καταβάλλει η γηπεδούχος ομάδα (εκείνη που αναφέρεται πρώτη, στο πρόγραμμα).
Οι αμοιβές έχουν οριστεί ως εξής:
- για αγώνες Κ-12 και Κ-14 (9Χ9) στο Ενωσιακό γήπεδο, πέντε ευρώ (€ 5.00).
- για αγώνες Κ-16, δέκα ευρώ (€ 10.00).
- Επιπρόσθετα, στις περιπτώσεις μετακινήσεων των διαιτητών σε άλλο γήπεδο πλήν του Ενωσιακού καταβάλεται στον διαιτητή και το κόστος μετακίνησης (από 5 έως 25 ευρώ), ανάλογα με την απόσταση.
*** Οι προπονητές όλων των τμημάτων, ή και οι εκπρόσωποι των Σωματείων, είναι υπεύθυνοι και θα πρέπει να διαθέτουν ανα πάσα στιγμή προς έλεγχο, τα απαραίτητα έγγραφα για την κατάσταση υγείας των παιδιών που αγωνίζονται.